Os 3723/2 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 17.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 17.26 | 17.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 17.30 | 17.31 | |||
Kojetín | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Chropyně | 17.39 | 17.40 | 4 | ||
Věžky | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Přerov | 17.52 | 18.02 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.07 | 18.08 | |||
Brodek u Přerova | 18.11 | 18.11 | 1/2 | ||
Grygov | 18.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.26 | 18.34 | |||
Štěpánov | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Střeň | 18.46 | 18.46 | |||
Červenka | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Moravičany | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Mohelnice | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 19.05 | 19.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 19.13 | 19.14 | |||
Postřelmov | 19.17 | 19.18 | 1 | ||
Bludov | 19.20 | 19.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 19.27 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy