Os 3719/8 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 15.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 15.26 | 15.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 15.30 | 15.31 | |||
Kojetín | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Chropyně | 15.39 | 15.40 | 4 | ||
Věžky | 15.45 | 15.46 | 1 | ||
Přerov | 15.52 | 16.02 | 4 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.07 | 16.08 | |||
Brodek u Přerova | 16.11 | 16.11 | 1/2 | ||
Grygov | 16.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.26 | 16.34 | |||
Štěpánov | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Střeň | 16.46 | 16.46 | |||
Červenka | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Moravičany | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Mohelnice | 17.00 | 17.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 17.05 | 17.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 17.13 | 17.14 | |||
Postřelmov | 17.17 | 17.18 | 1 | ||
Bludov | 17.20 | 17.26 | 2/3 | ||
Šumperk | 17.32 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster