Os 2833 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 4.45 | 2 | |||
Ostrava-Vítkovice | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 4.57 | 5.01 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 5.06 | 5.06 | 1 | ||
Šenov | 5.09 | 5.09 | |||
Havířov | 5.13 | 5.14 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 5.17 | 5.17 | |||
Horní Suchá | 5.20 | 5.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.22 | 5.23 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.28 | 5.28 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci