Os 28334 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 14.19 | 1/2 | |||
Malý Pěčín | 14.23 | 14.23 | |||
Velký Pěčín | 14.25 | 14.25 | |||
Slaviboř | 14.28 | 14.28 | |||
Radkov | 14.33 | 14.33 | |||
Telč-Staré Město | 14.38 | 14.38 | |||
Telč | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Mysliboř | 14.46 | 14.46 | |||
Sedlejov | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Hodice | 14.59 | 14.59 | |||
Třešť město | 15.02 | 15.02 | |||
Třešť | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Jezdovice | 15.09 | 15.09 | |||
Salavice | 15.11 | 15.11 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 15.15 | 15.15 | |||
Kostelec u Jihlavy | 15.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster