Sp 1983 „Josef Ressel“ | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.49 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.52 | 10.01 | 3 | ||
Chrudim | 10.13 | 10.14 | 3 | ||
Slatiňany | 10.18 | 10.19 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 10.26 | 10.26 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 10.40 | 10.41 | 4 | ||
Hlinsko v Čechách | 10.56 | 11.07 | 2 | ||
Vítanov | 11.11 | 11.11 | |||
Stružinec | 11.16 | 11.16 | |||
Ždírec nad Doubravou | 11.21 | 11.22 | 3 | ||
Sobíňov | 11.27 | 11.27 | |||
Bílek | 11.30 | 11.30 | |||
Chotěboř | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Rozsochatec | 11.42 | 11.42 | 2 | ||
Břevnice | 11.47 | 11.47 | |||
Havlíčkův Brod | 11.54 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci