EC 104 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: 1216 + B11mnouz + Bmnopuz + 2xB11mnouz + WRmnouz + A9mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.53 | 9.10 | 2 | ||
Hodonín | 9.22 | 9.24 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.40 | 9.42 | 1/3 | ||
Otrokovice | 9.50 | 9.52 | 1/3 | ||
Přerov | 10.06 | 10.08 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 10.26 | 10.27 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 10.51 | 10.53 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 11.00 | 11.02 | |||
Bohumín | 11.08 | 11.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster