..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název.
Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
V databázi bylo nalezeno
1091
vlaků.
- přehled tratí
110
- Bratislava - Kúty - Břeclav ČD
(98 vlaků)
114
- Kúty - Skalica na Slovensku - Sudoměřice nad Moravou ČD
(1 vlak)
116
- Kúty - Trnava
(22 vlaků)
120
- Bratislava - Žilina
(99 vlaků)
123
- Trenčianska Teplá - Horné Srnie - Vlársky Průsmyk ČD
(2 vlaky)
125
- Púchov - Strelenka - Horní Lideč ČD
(37 vlaků)
127
- Žilina - Čadca - Svrčinovec zast. - Mosty u Jablunkova ČD
(97 vlaků)
128
- Čadca - Makov
(28 vlaků)
129
- Čadca - Skalité-Servafínov - Zwardoń PKP
(26 vlaků)
130
- Bratislava - Štúrovo; Palárikovo - Šurany
(117 vlaků)
131
- Bratislava - Komárno
(3 vlaky)
132
- Bratislava - Rusovce - Rajka MÁV
(4 vlaky)
133
- Leopoldov - Galanta; Trnava - Sereď
(25 vlaků)
135
- Nové Zámky - Komárno - Komárom MÁV
(28 vlaků)
140
- Nové Zámky - Prievidza
(6 vlaků)
141
- Leopoldov - Kozárovce
(6 vlaků)
145
- Horná Štubňa - Prievidza
(3 vlaky)
150
- Nové Zámky - Zvolen os. st.
(63 vlaků)
151
- Nové Zámky - Zlaté Moravce
(11 vlaků)
154
- Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica
(16 vlaků)
160
- Zvolen os. st. - Košice
(82 vlaků)
169
- Košice - Hidasnémeti MÁV
(8 vlaků)
170
- Vrútky - Zvolen
(56 vlaků)
171
- Zvolen - Diviaky
(29 vlaků)
172
- Banská Bystrica - Červená Skala
(4 vlaky)
173
- Červená Skala - Margecany
(2 vlaky)
174
- Brezno - Jesenské
(32 vlaků)
180
- Žilina - Košice
(170 vlaků)
181
- Kraľovany - Trstená
(1 vlak)
182
- Štrba - Štrbské Pleso
(36 vlaků)
185
- Poprad-Tatry - Plaveč; Studený Potok - Tatranská Lomnica
(47 vlaků)
186
- Spišská Nová Ves - Levoča
(23 vlaků)
187
- Spišské Vlachy - Spišské Podhradie
(14 vlaků)
188
- Košice - Plaveč - Čirč - Muszyna PKP
(49 vlaků)
190
- Košice - Čierna nad Tisou; Kalša - Trebišov; Sátoraljaújhely MÁV - Slovenské Nové Mesto
(48 vlaků)
191
- Michaľany - Medzilaborce mesto - Łupków PKP
(66 vlaků)
193
- Prešov - Humenné
(25 vlaků)
194
- Prešov - Bardejov
(23 vlaků)
195
- Bánovce nad Ondavou - Veľké Kapušany
(8 vlaků)
196
- Humenné - Stakčín
(23 vlaků)
© 2001 - 2024 ŽelPage -
správci
:. Projekty
Aktuality
Články
Atlas drah
Fotogalerie
Kalendář akcí
Seznam tratí
Řazení vlaků
:. Weby
Atlas lokomotiv
Atlas vozů
Nádražní hlášení
Nejkrásnější nádraží ČR
:. Kontakty
Redakce
Spolek
Skupiny
:. Sledujte nás
:. Nejnovější fotografie
Další novinky >>>