Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byly nalezeny 2 vlaky.
|
Os 95982 |
Trasa:
Hrádek nad Nisou 7.32, Zittau 7.43-7.45, Rybniště 8.22-8.30, Rumburk 8.42-8.43, Ebersbach (Sachs) 8.53-9.02, Löbau (Sachs) 9.39 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 13.3.2012 (Kate Miháliková) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede 8.V. 20904 / 95982 Liberec - Hrádek nad Nisou - Rybniště - Löbau (Sachs) (v úseku Hrádek nad Nisou - Rybniště vlaky spojeny) V úseku Hrádek nad Nisou - Rybniště platí tarif Trilexu, v úseku Zittau - Löbau (Sachs) platí tarif ZVON Více informací, jízdní řád a tarifní podmínky na trilex.de
|
|
|
Os 95983 |
Trasa:
Löbau (Sachs) 17.17, Ebersbach (Sachs) 17.55-17.56, Rumburk 18.06-18.07, Rybniště 18.20-18.32, Zittau 19.18-19.19, Liberec 19.56 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 13.3.2012 (Kate Miháliková) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede 8.V. V úseku Rybniště - Liberec vlak spojen s Os 20929 (jednotka uprostřed) V úseku Zittau - Liberec vlak spojen s Os 13491 (jednotka vpředu) V úseku Rybniště - Liberec platí tarif Trilexu, v úseku Löbau (Sachs) - Zittau platí tarif ZVON Více informací, jízdní řád a tarifní podmínky na trilex.de
|
|
|
642 [D-VBG] Hrádek nad Nisou - Löbau (Sachs) Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
642 [D-VBG] (Liberec -) Hrádek nad Nisou - Rybniště Os 20904 Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
642 [D-VBG] (Löbau (Sachs) - Eibau -) Zittau - Liberec Os 13491 Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
642 [D-VBG] Rybniště - Liberec Os 20929 Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
642 [D-VBG] Löbau (Sachs) - Rybniště - Liberec Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
|