|
R 1471 „Nesebar“ « předchozí |
Trasa:
Praha hl.n. 23.07, Pardubice hl.n. 0.13-0.15, Brno hl.n. 2.14-2.28, Břeclav 3.06-5.10, Kúty 5.23-5.25, Bratislava hl.st. 6.05-6.25, Štúrovo 7.48-8.12, Budapest-Keleti pályaudvar 9.35-10.10, Lökösháza 13.10-13.38, Curtici 14.50-15.30, Targu Jiu 20.00-20.02, Videle 23.55-0.15, Giurgiu Nord 1.12-1.35, Ruse 2.00-4.30, Kaspichan 6.57-7.09, Karnobat 9.39-9.49, Burgas 10.35 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Břeclav |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
163 | | | Praha hl.n. - Česká Třebová
[CZ-ČD] 363: Česká Třebová - Brno hl.n.
[CZ-ČD] 242: Brno hl.n. - Štúrovo | | CZ-ČD |
WLAB822 1) | 367 | - | Praha hl.n. – Burgas | 1470 | CZ-ČD |
WLAB822 1) | 368 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 369 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 370 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 371 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 3)4) | 372 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
B249 5) | 373 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.9.2011 (Martin Jarath) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v // 23./24./25.VI.-8./9./10.IX. V úseku Budapest-Keleti pályaudvar – Videle, Ruse – Kaspichan, Karbovat – Burgas jede v obráceném řazení Ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy, vnitrostátní přeprava na ČD vyloučena 407 / 1471 č. 362: Warszawa Wschodnia – Burgas Souprava přijede z Prahy ONJ-odj. jako Sv 1471 ve 22.32 h
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Břeclav - Budapest-Keleti pályaudvar |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
242 | | | Brno hl.n. - Štúrovo
[H-START] V43: Štúrovo - Budapest-Keleti pályaudvar | | CZ-ČD |
Bc 6)7) | 391 | - | Bratislava hl.st. – Budapest-Keleti pályaudvar (– Bar) | 345 | SK-ZSSK |
WLAB822 1) | 367 | - | Praha hl.n. – Burgas | 1470 | CZ-ČD |
WLAB822 1) | 368 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 369 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 370 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 371 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 3)4) | 372 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
B249 5) | 373 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bcou 8)9) | 362 | 407 | (Warszawa Wschodnia –) Břeclav – Burgas | 1470 | PL-PKP |
Bc 10)7) | 395 | - | Bratislava hlavná stanica – Burgas | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 396 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 397 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 398 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
|
Aktualizace: 22.11.2011 (Stanislav Kučera) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v // 23./24./25.VI.-8./9./10.IX. Ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy 407 / 1471 č. 362: Warszawa Wschodnia – Burgas 1471 / 345 / 437 č. 391: Bratislava hlavná stanica – Bar
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Budapest-Keleti pályaudvar - Burgas |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
V43 | | | Budapest-Keleti pályaudvar - Curtici
[RO-CFR] 477: Curtici - Videle
[BG-BDŽ] 45: Ruse - Burgas | | H-START |
WLAB 11) | - | - | Budapest-Keleti pályaudvar – Burgas | 1470 | H-START |
WLAB 11) | - | - | -''- | 1470 | H-START |
Bc 10)7) | 398 | - | Bratislava hl.st. – Burgas | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 397 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 396 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
Bc 10)7) | 395 | - | -''- | 1470 | SK-ZSSK |
Bcou 8)9) | 362 | 407 | (Warszawa Wschodnia –) Břeclav – Burgas | 1470 | PL-PKP |
B249 5) | 373 | - | Praha hl.n. – Burgas | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 3)4) | 372 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 371 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 370 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
Bc833 2)1) | 369 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
WLAB822 1) | 368 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
WLAB822 1) | 367 | - | -''- | 1470 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 29.9.2011 (Martin Jarath) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v // 23./24./25.VI.-8./9./10.IX. V úseku Videle - Ruse a Kaspichan - Karnobat jede v obráceném řazení Ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy 407 / 1471 č. 362: Warszawa Wschodnia – Burgas
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 2) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Štúrovo, Targu Jiu – Burgas oddíl číslo 1 pro JLV, a.s., 8 oddílů 3) Jede pouze podle potřeby 4) Pro skupinové přepravy, 8 oddílů 5) Oddíl číslo 1 služební, oddíl číslo 10 pro PP Lökösháza – Curtici, Giurgiu Nord – Ruse 6) Lehátkový úsek Subotica – Bar oddíl číslo 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů 7) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 8) Lehátkový úsek Warszawa Wschodnia – Štúrovo, Targu Jiu – Burgas oddíl číslo 1 pro WARS, 8 oddílů 9) Servis zajišťuje firma WARS 10) Lehátkový úsek Targu Jiu - Burgas, oddíl číslo 1 pro WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s., 8 oddílů 11) Řazen vůz WLAB |
|
|