R 1471 „Nesebar“ | |
Řazení vlaku: 163 + 2xWLAB822 + 4xBc833 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.07 | 4 | |||
Kolín | 23.47 | 23.49 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.13 | 0.15 | 4 | ||
Česká Třebová | 0.55 | 1.08 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 2.14 | 2.28 | I | ||
Břeclav | 3.06 | 5.10 | 3 | ||
Kúty | 5.23 | 5.25 | |||
Bratislava hlavná stanica | 6.05 | 6.25 | 1./1 | ||
Nové Zámky | 7.22 | 7.24 | 2. | ||
Štúrovo | 7.51 | 8.12 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci