Os 5295 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 10.28 | 10.30 | 2 | ||
Potůčky zastávka | x | 10.34 | 10.34 | ||
Horní Blatná | 10.42 | 10.42 | 2 | ||
Pernink | 10.47 | 10.49 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | x | 10.53 | 10.53 | ||
Nejdek-Sejfy | x | 10.56 | 10.56 | ||
Nejdek-Tisová | x | 11.00 | 11.00 | ||
Nové Hamry | 11.04 | 11.05 | 3 | ||
Vysoká Pec | x | 11.10 | 11.10 | ||
Nejdek zastávka | x | 11.13 | 11.13 | ||
Nejdek | 11.17 | 11.19 | 1 | ||
Nejdek-Suchá | x | 11.22 | 11.22 | ||
Nová Role zastávka | x | 11.26 | 11.26 | ||
Nová Role | 11.31 | 11.32 | 3 | ||
Stará Role | 11.40 | 11.40 | 3 | ||
Karlovy Vary | 11.45 | 11.46 | 3/3 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 11.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster