Os 8605 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.10 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 6.16 | 6.17 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.20 | 6.20 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.22 | 6.22 | |||
Praha-Běchovice | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.29 | 6.29 | |||
Úvaly | 6.34 | 6.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6.38 | 6.38 | |||
Rostoklaty | 6.41 | 6.41 | |||
Český Brod | 6.45 | 6.47 | 2 | ||
Klučov | 6.50 | 6.50 | |||
Poříčany | 6.53 | 6.59 | 1 | ||
Tatce | 7.02 | 7.02 | |||
Pečky | 7.05 | 7.10 | 2 | ||
Cerhenice | 7.13 | 7.13 | |||
Velim | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 7.19 | 7.19 | |||
Kolín zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Kolín | 7.26 | 7.34 | 2 | ||
Kolín dílny | 7.36 | 7.36 | |||
Starý Kolín | 7.40 | 7.40 | |||
Záboří nad Labem | 7.44 | 7.44 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 7.46 | 7.46 | |||
Kojice | 7.49 | 7.49 | |||
Chvaletice | 7.51 | 7.51 | |||
Řečany nad Labem | 7.55 | 8.00 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 8.03 | 8.03 | |||
Přelouč | 8.06 | 8.07 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 8.10 | 8.10 | |||
Pardubice-Opočínek | 8.13 | 8.13 | |||
Pardubice-Svítkov | 8.16 | 8.16 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy