Os 7527 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 19.46 | 2 | |||
Točník | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Dehtín | 19.53 | 19.54 | |||
Švihov u Klatov | 19.57 | 19.58 | 3 | ||
Červené Poříčí | 20.01 | 20.01 | |||
Borovy | 20.05 | 20.06 | |||
Lužany | 20.08 | 20.09 | |||
Přeštice | 20.12 | 20.14 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 20.20 | 20.22 | 1 | ||
Dobřany | 20.27 | 20.29 | 3 | ||
Plzeň-Valcha | 20.36 | 20.37 | 3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 20.40 | 20.41 | |||
Plzeň zastávka | 20.43 | 20.44 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 20.47 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci