Vlak 6782 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 18.42 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | x | 18.46 | 18.46 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 18.52 | 18.52 | ||
Dubí | 19.01 | 19.04 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | x | 19.11 | 19.11 | ||
Hrob | 19.14 | 19.17 | 3 | ||
Horní Háj | x | 19.22 | 19.22 | ||
Osek město | 19.26 | 19.29 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 19.34 | 19.34 | ||
Louka u Litvínova | 19.36 | 19.38 | 5 | ||
Litvínov město | x | 19.40 | 19.40 | ||
Most | 19.54 | 19.57 | 4 | ||
Obrnice | 20.02 | 20.02 | |||
Bečov u Mostu | 20.09 | 20.09 | 2 | ||
Břvany | 20.15 | 20.15 | 2 | ||
Lenešice | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Dobroměřice | x | 20.24 | 20.24 | ||
Louny | 20.26 | 20.29 | 3 | ||
Louny střed | x | 20.32 | 20.32 | ||
Louny město | x | 20.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci