Os 5343 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.32 | 3 | |||
Pardubice závodiště | x | 6.36 | 6.36 | ||
Staré Jesenčany | x | 6.39 | 6.39 | ||
Medlešice | 6.43 | 6.46 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 6.49 | 6.49 | ||
Chrudim | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Slatiňany | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Zaječice | x | 7.02 | 7.02 | ||
Chrast u Chrudimi | 7.06 | 7.08 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | x | 7.11 | 7.11 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 7.18 | 7.18 | ||
Prosetín | x | 7.22 | 7.22 | ||
Žďárec u Skutče | 7.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci