Os 5065 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Záboří nad Labem | 6.14 | 2 | |||
Týnec nad Labem | 6.15 | 6.16 | |||
Kojice | 6.18 | 6.19 | |||
Chvaletice | 6.21 | 6.21 | |||
Řečany nad Labem | 6.25 | 6.29 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 6.32 | 6.33 | |||
Přelouč | 6.36 | 6.37 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 6.39 | 6.40 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.43 | 6.43 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.46 | 6.47 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.50 | 6.52 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 6.55 | 6.55 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 6.58 | 6.58 | |||
Kostěnice | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Moravany | 7.06 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster