Os 4118 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.34 | 4 | |||
Kunovice zastávka | 15.39 | ||||
Ostrožská Nová Ves lázně | 15.42 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 15.44 | 15.44 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 15.49 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 15.53 | 15.55 | 2 | ||
Bzenec | 16.04 | 16.05 | 4 | ||
Vracov | 16.08 | 16.09 | |||
Vlkoš | 16.14 | 16.14 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 16.19 | 16.19 | |||
Kyjov | 16.23 | 16.24 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 16.29 | 16.29 | |||
Jestřabice | 16.34 | 16.34 | |||
Nemotice | 16.40 | 16.41 | 4 | ||
Brankovice | 16.46 | 16.46 | |||
Nesovice | 16.50 | 16.51 | 4 | ||
Nevojice | 16.54 | 16.55 | |||
Bučovice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Marefy | 17.03 | 17.03 | |||
Křižanovice | 17.06 | 17.07 | |||
Slavkov u Brna | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17.17 | 17.18 | |||
Blažovice | 17.24 | 17.24 | 4 | ||
Ponětovice | 17.28 | 17.28 | |||
Šlapanice | 17.31 | 17.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 17.36 | 17.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.48 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök