Os 2930 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 12.09 | 1/1 | |||
Hrádek (Gródek) | 12.12 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 12.15 | 12.16 | 1/1 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 12.21 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 12.30 | ||||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 12.33 | 12.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.37 | 12.39 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.44 | 12.44 | |||
Louky nad Olší | 12.47 | 12.47 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 12.55 | 12.55 | |||
Karviná hlavní nádraží | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 13.09 | 13.09 | |||
Bohumín | 13.14 | 13.15 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.22 | 13.24 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 13.27 | 13.27 | |||
Ostrava-Svinov | 13.31 | 13.33 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 13.37 | 13.37 | |||
Jistebník | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Studénka | 13.47 | 13.48 | 1 | ||
Hladké Životice | 13.53 | 13.53 | |||
Suchdol nad Odrou | 13.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster