Os 27506 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.09 | 1/2 | |||
Domažlice město | 14.11 | 14.11 | |||
Havlovice | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Pila | 14.20 | 14.20 | |||
Trhanov | 14.23 | 14.23 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Postřekov | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Nový Kramolín | 14.37 | 14.37 | |||
Vlkanov | 14.39 | 14.39 | |||
Poběžovice | 14.44 | 14.57 | 3 | ||
Mutěnín | 15.06 | 15.06 | |||
Hostouň | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Svržno | 15.12 | 15.12 | |||
Újezd Svatého Kříže | 15.15 | 15.15 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.19 | 15.26 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.28 | 15.28 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Dubec | 15.40 | 15.40 | |||
Borek u Tachova | 15.44 | 15.44 | |||
Stráž u Tachova | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Bor zastávka | 15.55 | 15.55 | |||
Bor | 16.00 | 16.01 | 2 | ||
Doly | 16.05 | 16.05 | |||
Staré Sedliště | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Pernolec | 16.14 | 16.14 | |||
Malý Rapotín | 16.18 | 16.18 | |||
Tachov zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Tachov | 16.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster