Os 19126 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trhový Štěpánov | 19.51 | 2 | |||
Zdislavice | x | 19.57 | 19.57 | ||
Bolina | x | 20.01 | 20.01 | ||
Vlašim zastávka | x | 20.07 | 20.07 | ||
Vlašim | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Znosim | x | 20.14 | 20.14 | ||
Domašín | x | 20.22 | 20.22 | ||
Lhota Veselka | x | 20.26 | 20.26 | ||
Městečko u Benešova | x | 20.29 | 20.29 | ||
Postupice | 20.34 | 20.36 | 2 | ||
Dobříčkov | x | 20.39 | 20.39 | ||
Struhařov | x | 20.43 | 20.43 | ||
Myslíč | x | 20.46 | 20.46 | ||
Benešov u Prahy | 20.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök