Sp 1788 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.02 | 2 | |||
Smiřice | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Jaroměř | 20.19 | 20.21 | 5 | ||
Česká Skalice | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Starkoč | 20.39 | 20.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 20.50 | 20.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 20.56 | 20.57 | |||
Malé Svatoňovice | 21.00 | 21.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 21.04 | 21.05 | |||
Trutnov střed | 21.15 | 21.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 21.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster