R 1491 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 19.05 | 3 | |||
Jirkov zastávka | 19.19 | 19.20 | |||
Odb Chomutov město | 19.23 | 19.24 | |||
Chomutov | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Žatec | 19.50 | 19.53 | 2 | ||
Žatec západ | 19.55 | 19.57 | 3 | ||
Podbořany | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Kryry | 20.33 | 20.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Žihle | 20.57 | 20.59 | 2 | ||
Plasy | 21.17 | 21.17 | 2 | ||
Kaznějov | 21.24 | 21.25 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.54 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök