Os 7917 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trstená | 20.49 | ||||
Kraľovany | 18.51 | Nástupište | |||
Kraľovany zastávka | 19.00 | 19.00 | |||
Párnica | 19.06 | 19.07 | |||
Istebné | 19.11 | 19.12 | |||
Veličná | 19.16 | 19.16 | |||
Dolný Kubín zastávka | 19.19 | 19.20 | |||
Dolný Kubín | 19.23 | 19.35 | |||
Mokraď | 19.39 | 19.39 | |||
Bziny | 19.41 | 19.42 | |||
Medzibrodie nad Oravou | 19.46 | 19.46 | |||
Oravský Podzámok | 19.53 | 19.54 | |||
Oravský Podzámok zastávka | 19.56 | 19.57 | |||
Horná Lehota | 20.00 | 20.00 | |||
Sedliacka Dubová | 20.06 | 20.06 | |||
Dlhá nad Oravou | 20.09 | 20.09 | |||
Krivá | 20.17 | 20.17 | |||
Podbiel | 20.22 | 20.23 | |||
Nižná | 20.29 | 20.30 | |||
Krásna Hôrka | 20.34 | 20.34 | |||
Tvrdošín | 20.39 | 20.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia