R 722 „Vtáčnik“ | |
Řazení vlaku: 750 + 2xB + 6xBee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 8.28 | 2./2 | |||
Prievidza | 5.46 | ||||
Nováky | 5.55 | 5.56 | |||
Zemianske Kostoľany | 6.01 | 6.02 | |||
Partizánske | 6.17 | 6.18 | |||
Chynorany | 6.27 | 6.28 | |||
Topoľčany | 6.40 | 6.41 | |||
Zbehy | 7.06 | 7.07 | |||
Hlohovec | 7.22 | 7.23 | |||
Leopoldov | 7.29 | 7.40 | 2. | ||
Trnava | 7.52 | 7.54 | 1. | ||
Pezinok | 8.11 | 8.12 | |||
Bratislava-Vinohrady | 8.22 | 8.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia