Vlak 3017 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Leopoldov | 12.44 | 1. | |||
Bratislava hlavná stanica | 11.25 | 4./18 | |||
Bratislava-Vinohrady | 11.30 | 11.31 | |||
Bratislava-Rača | 11.34 | 11.35 | 2. | ||
Svätý Jur | 11.41 | 11.41 | |||
Pezinok zastávka | 11.45 | 11.45 | |||
Pezinok | 11.48 | 11.49 | 2. | ||
Šenkvice | 11.55 | 11.56 | 2. | ||
Báhoň | 12.03 | 12.03 | |||
Cífer | 12.07 | 12.08 | |||
Trnava | 12.15 | 12.30 | 2. | ||
Brestovany | 12.37 | 12.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci