R 1508 „Súľov“ | |
Řazení vlaku: 363 + 5xBdt + Bee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 21.20 | 2./4 | |||
Žilina | 18.31 | ||||
Bytča | 18.46 | 18.47 | |||
Považská Bystrica | 18.58 | 18.59 | 1. | ||
Púchov | 19.09 | 19.10 | |||
Ilava | 19.20 | 19.21 | |||
Dubnica nad Váhom | 19.27 | 19.28 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 19.33 | 19.35 | |||
Trenčín | 19.41 | 19.43 | 3. | ||
Trenčín-Zlatovce | 19.46 | 19.47 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 20.04 | 20.06 | |||
Piešťany | 20.17 | 20.18 | 2. | ||
Leopoldov | 20.29 | 20.31 | 3. | ||
Trnava | 20.43 | 20.45 | 1. | ||
Pezinok | 21.03 | 21.04 | |||
Bratislava-Vinohrady | 21.14 | 21.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia