Os 2329 | |
Řazení vlaku: 1116 + 4xBmpz-dl + Bmpz-ds Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Payerbach-Reichenau | 13.30 | ||||
Břeclav | 10.25 | 2 | |||
Bernhardsthal | 10.31 | 10.32 | |||
Rabensburg | 10.35 | 10.36 | |||
Hohenau | 10.41 | 10.42 | |||
Drösing | 10.47 | 10.47 | |||
Sierndorf a. d. March | 10.50 | 10.50 | |||
Jedenspeigen | 10.52 | 10.53 | |||
Dürnkrut | 10.55 | 10.56 | |||
Stillfried | 11.01 | 11.01 | |||
Angern | 11.04 | 11.04 | |||
Tallesbrunn | 11.07 | 11.08 | |||
Weikendorf-Dörfles | 11.10 | 11.11 | |||
Gänserndorf | 11.13 | 11.14 | |||
Deutsch Wagram | 11.22 | 11.23 | |||
Wien Leopoldau | 11.30 | 11.31 | |||
Wien Siemensstraße | 11.33 | 11.34 | |||
Wien Floridsdorf | 11.37 | 11.38 | |||
Wien Handelskai | 11.40 | 11.41 | |||
Wien Traisengasse | 11.42 | 11.43 | |||
Wien Praterstern | 11.45 | 11.46 | |||
Wien Mitte Landstraße | 11.49 | 11.50 | |||
Wien Rennweg | 11.51 | 11.52 | |||
Wien-Quartier-Belvedere | 11.55 | 11.56 | |||
Wien Südtiroler Platz | 11.57 | 11.58 | |||
Wien Matzleinsdorfer Platz | 12.00 | 12.00 | |||
Wien Meidling | 12.03 | 12.05 | |||
Wien Liesing | 12.12 | 12.13 | |||
Mödling | 12.16 | 12.17 | |||
Baden | 12.24 | 12.25 | |||
Bad Vöslau | 12.28 | 12.29 | |||
Leobersdorf | 12.33 | 12.34 | |||
Felixdorf | 12.38 | 12.39 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 12.45 | 13.00 | |||
St. Egyden [4] | 13.06 | 13.06 | |||
Neunkirchen NÖ | 13.10 | 13.11 | |||
Ternitz | 13.14 | 13.14 | |||
Pottschach | 13.17 | 13.17 | |||
Gloggnitz | 13.21 | 13.22 | |||
Schlöglmühl | 13.25 | 13.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci