Os 39656 „Švestková dráha“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebívlice | 13.17 | ||||
Litoměřice horní nádraží | 12.19 | ||||
Litoměřice Cihelna | 12.22 | ||||
Žalhostice | 12.37 | ||||
Lovosice | 12.44 | 12.45 | |||
Čížkovice | 12.54 | ||||
Třebenice | 12.59 | ||||
Třebenice město | 13.03 | ||||
Dlažkovice | 13.08 | ||||
Podsedice | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster