Vlak 213 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 18.03 | ||||
Obrataň | 16.20 | ||||
Obrataň zastávka | x | 16.21 | 16.21 | ||
Sudkův Důl | x | 16.24 | 16.24 | ||
Křeč | x | 16.29 | 16.29 | ||
Černovice u Tábora | 16.35 | 16.37 | |||
Dobešov | x | 16.40 | 16.40 | ||
Chválkov | x | 16.46 | 16.46 | ||
Benešov nad Lipou | x | 16.50 | 16.50 | ||
Včelnička | x | 16.58 | 16.58 | ||
Kamenice nad Lipou | 17.08 | 17.27 | |||
Rodinov | x | 17.31 | 17.31 | ||
Žďár u Kamenice nad Lipou | x | 17.35 | 17.35 | ||
Nová Včelnice | 17.41 | 17.41 | |||
Nekrasín | x | 17.43 | 17.43 | ||
Lovětín obec | x | 17.46 | 17.46 | ||
Lovětín | 17.50 | 17.50 | |||
Dolní Radouň | x | 17.53 | 17.53 | ||
Horní Skrýchov | x | 17.56 | 17.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci