Os 9217 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 22.42 | 3 | |||
Čerčany | 19.20 | 1 | |||
Lštění | 19.23 | 19.23 | |||
Zlenice | 19.26 | 19.26 | |||
Hvězdonice | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Chocerady | 19.35 | 19.35 | |||
Vlkovec | 19.37 | 19.37 | |||
Samechov | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 19.45 | 19.45 | |||
Plužiny | 19.48 | 19.48 | |||
Sázava zastávka | 19.52 | 19.52 | |||
Sázava | 19.55 | 20.05 | 2 | ||
Samopše | 20.10 | 20.10 | |||
Ledečko | 20.14 | 20.19 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 20.21 | 20.21 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 20.23 | 20.23 | |||
Malovidy | 20.26 | 20.26 | |||
Český Šternberk | 20.29 | 20.29 | |||
Český Šternberk zastávka | 20.31 | 20.31 | |||
Soběšín | 20.36 | 20.36 | |||
Vranice | 20.41 | 20.41 | |||
Kácov | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Kácov zastávka | 20.50 | 20.50 | |||
Střechov nad Sázavou | 20.54 | 20.54 | |||
Čížov | 20.57 | 20.57 | |||
Chabeřice | 20.59 | 20.59 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 21.03 | 21.03 | |||
Zruč nad Sázavou | 21.07 | 21.10 | 4 | ||
Horka nad Sázavou | 21.14 | 21.14 | |||
Laziště | 21.18 | 21.18 | |||
Vlastějovice | 21.20 | 21.20 | |||
Budčice | 21.22 | 21.22 | |||
Chřenovice | 21.25 | 21.25 | |||
Chřenovice-Podhradí | 21.30 | 21.30 | |||
Ledeč nad Sázavou | 21.36 | 22.16 | 2 | ||
Horní Ledeč | 22.18 | 22.18 | |||
Vilémovice | 22.23 | 22.23 | |||
Stvořidla | 22.25 | 22.25 | |||
Smrčná | 22.30 | 22.30 | |||
Mrzkovice | 22.33 | 22.33 | |||
Dolní Březinka | 22.35 | 22.35 | |||
Světlá nad Sázavou město | 22.39 | 22.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster