Os 9012 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 17.55 | 2 | |||
Čerčany | 15.47 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 15.51 | 15.51 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.56 | 15.56 | |||
Pecerady | 16.01 | 16.01 | |||
Týnec nad Sázavou | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 16.09 | 16.09 | |||
Krhanice | 16.14 | 16.14 | |||
Prosečnice | 16.18 | 16.18 | |||
Kamenný Přívoz | 16.21 | 16.21 | |||
Jílové u Prahy | 16.27 | 16.45 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 16.51 | 16.51 | |||
Petrov u Prahy | 16.57 | 16.57 | |||
Petrov-Chlomek | 16.59 | 16.59 | |||
Davle | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Skochovice | 17.10 | 17.10 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.13 | 17.24 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.27 | 17.27 | |||
Praha-Zbraslav | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.35 | 17.35 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.38 | 17.38 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 17.42 | 17.42 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.47 | 17.47 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia