R 879 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.15 | III | |||
Praha-Smíchov | 17.26 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.33 | 17.44 | 3 | ||
Praha-Libeň | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Kolín | 18.30 | 18.32 | 2 | ||
Přelouč | 18.48 | 18.50 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.59 | 19.06 | 4 | ||
Choceň | 19.26 | 19.27 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 19.40 | 19.41 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 19.52 | 19.57 | 4 | ||
Svitavy | 20.09 | 20.11 | 2/3 | ||
Letovice | 20.32 | 20.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Blansko | 20.52 | 20.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci