Os 8721 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 18.54 | 2 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.50 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 17.55 | 17.55 | |||
Frahelž | 17.58 | 17.58 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Lužnice | 18.07 | 18.07 | |||
Třeboň | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Třeboň lázně | 18.16 | 18.16 | |||
Majdalena zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Majdalena | 18.25 | 18.29 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 18.34 | 18.35 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 18.37 | 18.37 | |||
Hrdlořezy | 18.40 | 18.40 | |||
Dvory nad Lužnicí | 18.43 | 18.43 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 18.48 | 18.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster