R 871 „Punkva“ | |
Řazení vlaku: 363 + AB349 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.15 | III | |||
Praha-Smíchov | 9.26 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.33 | 9.44 | 3 | ||
Praha-Libeň | 9.53 | 9.54 | 3 | ||
Kolín | 10.30 | 10.32 | 2 | ||
Přelouč | 10.48 | 10.50 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.59 | 11.06 | 4 | ||
Choceň | 11.26 | 11.27 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 11.40 | 11.41 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 11.52 | 11.57 | 4 | ||
Svitavy | 12.09 | 12.11 | 2/3 | ||
Letovice | 12.32 | 12.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 12.40 | 12.41 | 2 | ||
Blansko | 12.52 | 12.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia