Os 8406 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 8.37 | 1 | |||
Tábor | 7.06 | 1/1 | |||
Nasavrky | 7.12 | 7.12 | |||
Balkova Lhota | 7.16 | 7.16 | 3 | ||
Meziříčí | 7.18 | 7.18 | |||
Padařov | 7.22 | 7.22 | |||
Božejovice | 7.26 | 7.28 | 2 | ||
Sepekov | 7.35 | 7.35 | 1 | ||
Milevsko | 7.39 | 7.41 | 3 | ||
Líšnice | 7.45 | 7.45 | |||
Branice | 7.48 | 7.49 | 3 | ||
Stehlovice | 7.51 | 7.51 | |||
Jetětice | 7.54 | 7.54 | |||
Červená nad Vltavou | 7.57 | 8.03 | 2 | ||
Vlastec | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Záhoří | 8.14 | 8.14 | 3 | ||
Vrcovice | 8.18 | 8.18 | |||
Písek město | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Písek | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Putim | 8.32 | 8.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci