Os 8316 | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 12.52 | 1 | |||
Veselí nad Lužnicí | 11.40 | 3 | |||
Řípec | 11.42 | 11.42 | |||
Doňov | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 11.56 | 11.59 | 3 | ||
Mnich | 12.02 | 12.02 | |||
Děbolín | 12.09 | 12.10 | |||
Jindřichův Hradec | 12.15 | 12.20 | 2 | ||
Rodvínov | 12.27 | 12.27 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 12.31 | 12.35 | 1 | ||
Bednárec | 12.38 | 12.38 | |||
Bednáreček | 12.44 | 12.44 | |||
Popelín | 12.47 | 12.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök