Os 8220 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.50 | 3/3 | |||
České Budějovice | 16.26 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 16.31 | 16.32 | |||
Hrdějovice | 16.35 | 16.36 | |||
Hosín | 16.38 | 16.38 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 16.41 | 16.44 | 2 | ||
Chotýčany | 16.51 | 16.52 | 3 | ||
Ševětín | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Neplachov | 17.00 | 17.00 | |||
Dynín | 17.03 | 17.05 | 2 | ||
Horusice | 17.09 | 17.09 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 17.12 | 17.12 | |||
Veselí nad Lužnicí | 17.15 | 17.19 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 17.22 | 17.22 | |||
Soběslav | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Roudná | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 17.35 | 17.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 17.39 | 17.40 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 17.43 | 17.44 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 17.46 | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci