Os 8200 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.43 | 2/2 | |||
České Budějovice | 5.24 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 5.29 | 5.30 | |||
Hrdějovice | 5.33 | 5.33 | |||
Hosín | 5.35 | 5.35 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 5.38 | 5.39 | 3 | ||
Chotýčany | 5.46 | 5.47 | 3 | ||
Ševětín | 5.51 | 5.51 | 2 | ||
Neplachov | 5.55 | 5.55 | |||
Dynín | 5.58 | 5.58 | 3 | ||
Horusice | 6.02 | 6.02 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.05 | 6.05 | |||
Veselí nad Lužnicí | 6.09 | 6.14 | 3 | ||
Řípec-Dráchov | 6.17 | 6.17 | |||
Soběslav | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Roudná | 6.26 | 6.26 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 6.29 | 6.29 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.32 | 6.33 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 6.36 | 6.37 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 6.39 | 6.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster