R 802 | |
Řazení vlaku: 362 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.24 | II | |||
Olomouc hlavní nádraží | 7.06 | ||||
Přerov | 7.21 | 7.23 | 4 | ||
Hulín | 7.33 | 7.34 | 1/2 | ||
Otrokovice | 7.42 | 7.44 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.53 | 7.55 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Hodonín | 8.15 | 8.17 | 1/3 | ||
Břeclav | 8.31 | 8.38 | 3 | ||
Podivín | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Zaječí | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Šakvice | 8.59 | 9.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia