Os 7909 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.54 | 2 | |||
Protivín | 12.35 | 3 | |||
Heřmaň | 12.40 | 12.40 | |||
Putim | 12.43 | 12.43 | 3 | ||
Písek | 12.48 | 12.49 | 4 | ||
Písek zastávka | 12.51 | 12.51 | |||
Písek-Dobešice | 12.54 | 12.54 | |||
Čížová | 12.58 | 12.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | 13.09 | 13.09 | |||
Smetanova Lhota | 13.14 | 13.14 | |||
Čimelice | 13.17 | 13.17 | 1 | ||
Horní Nerestce | 13.21 | 13.21 | |||
Mirovice | 13.24 | 13.27 | 2 | ||
Myslín | 13.30 | 13.30 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 13.34 | 13.34 | |||
Březnice | 13.37 | 13.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 13.53 | 13.53 | |||
Milín | 13.57 | 13.59 | 2 | ||
Příbram | 14.06 | 14.08 | 2 | ||
Bratkovice | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Jince | 14.21 | 14.22 | 3 | ||
Rejkovice | 14.26 | 14.26 | |||
Lochovice | 14.32 | 14.34 | 2 | ||
Zdice | 14.43 | 14.44 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 14.47 | 14.47 | |||
Králův Dvůr | 14.50 | 14.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy