R 740 | |
Řazení vlaku: 362 + 2xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee145/Aee152 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.57 | IV | |||
Bohumín | 14.30 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.36 | 14.38 | |||
Ostrava-Svinov | 14.44 | 14.47 | 4 | ||
Studénka | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Suchdol nad Odrou | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 15.18 | 15.19 | 3/1 | ||
Přerov | 15.37 | 15.39 | 2 | ||
Kojetín | 15.54 | 15.55 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 16.17 | 16.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy