Os 6110 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 17.45 | 2 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.34 | 2/2 | |||
Zahrádky u České Lípy | 14.42 | 14.42 | |||
Stvolínky | 14.51 | 14.51 | |||
Kravaře v Čechách | 14.56 | 14.56 | |||
Blíževedly | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Dubičná | 15.05 | 15.05 | |||
Úštěk | 15.11 | 15.12 | 3 | ||
Liběšice | 15.19 | 15.20 | 2 | ||
Horní Řepčice | 15.23 | 15.23 | |||
Ploskovice | 15.29 | 15.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 15.33 | 15.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 15.38 | 15.40 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 15.42 | 15.42 | |||
Žalhostice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Lovosice | 15.53 | 16.01 | 4b | ||
Sulejovice | 16.04 | 16.04 | |||
Čížkovice | 16.08 | 16.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 16.12 | 16.12 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 16.18 | 16.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 16.21 | 16.21 | |||
Libochovice | 16.24 | 16.27 | 4 | ||
Libochovice město | 16.32 | 16.41 | |||
Dubany | 16.44 | 16.44 | |||
Křesín | 16.48 | 16.48 | |||
Koštice nad Ohří | 16.51 | 16.56 | 3 | ||
Pátek | 17.02 | 17.02 | |||
Radonice nad Ohří | 17.04 | 17.04 | |||
Slavětín nad Ohří | 17.09 | 17.09 | |||
Veltěže | 17.13 | 17.13 | |||
Louny | 17.20 | 17.28 | 5 | ||
Louny střed | 17.31 | 17.31 | |||
Louny město | 17.32 | 17.32 | |||
Březno u Postoloprt | 17.39 | 17.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia