Os 5881 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.19 | 1 | |||
Poříčany | 22.00 | 2 | |||
Ahr Třebestovice | 22.03 | 22.03 | |||
Sadská | 22.06 | 22.06 | 2 | ||
Hořátev | 22.11 | 22.11 | |||
Nymburk město | 22.15 | 22.15 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy