Os 5710 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 15.51 | 3 | |||
Stará Paka | 14.10 | ||||
Nová Paka město | 14.14 | 14.15 | |||
Nová Paka | 14.16 | 14.26 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 14.34 | 14.34 | |||
Lázně Bělohrad | 14.37 | 14.40 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 14.44 | 14.44 | |||
Ostroměř | 14.51 | 15.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 15.05 | 15.05 | |||
Smidary | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Skřivany | 15.13 | 15.13 | |||
Nový Bydžov | 15.16 | 15.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.26 | 15.33 | |||
Lovčice obec | 15.40 | 15.40 | |||
Slibovice | 15.43 | 15.43 | |||
Běrunice | 15.46 | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster