Os 5327 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 9.52 | 5 | |||
Žďárec u Skutče | 8.41 | 4 | |||
Pokřikov | 8.48 | 8.48 | |||
Vojtěchov | 8.51 | 8.51 | |||
Holetín | 8.56 | 8.56 | |||
Hlinsko v Čechách | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Vítanov | 9.05 | 9.05 | |||
Stružinec | 9.10 | 9.10 | |||
Ždírec nad Doubravou | 9.15 | 9.16 | 3 | ||
Sobíňov | 9.21 | 9.21 | |||
Bílek | 9.24 | 9.24 | |||
Chotěboř | 9.29 | 9.33 | 2 | ||
Rozsochatec | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Břevnice | 9.46 | 9.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy