Os 5311 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.53 | 5 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.32 | 3 | |||
Pardubice závodiště | 13.36 | 13.36 | |||
Staré Jesenčany | 13.39 | 13.39 | |||
Medlešice | 13.43 | 13.45 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 13.47 | 13.47 | |||
Chrudim | 13.49 | 13.51 | 3 | ||
Slatiňany | 13.56 | 13.59 | 3 | ||
Zaječice | 14.05 | 14.05 | |||
Chrast u Chrudimi | 14.08 | 14.09 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 14.12 | 14.12 | |||
Vrbatův Kostelec | 14.18 | 14.18 | |||
Prosetín | 14.23 | 14.23 | |||
Žďárec u Skutče | 14.26 | 14.36 | 3 | ||
Pokřikov | 14.43 | 14.43 | |||
Vojtěchov | 14.46 | 14.46 | |||
Holetín | 14.51 | 14.51 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.55 | 15.01 | 2 | ||
Vítanov | 15.05 | 15.05 | |||
Stružinec | 15.10 | 15.10 | |||
Ždírec nad Doubravou | 15.15 | 15.20 | 3 | ||
Sobíňov | 15.25 | 15.25 | |||
Bílek | 15.28 | 15.28 | |||
Chotěboř | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Rozsochatec | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Břevnice | 15.47 | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster