Os 4861 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.56 | I | |||
Zastávka u Brna | 22.30 | 2 | |||
Rosice u Brna | 22.32 | 22.32 | |||
Tetčice | 22.35 | 22.35 | |||
Střelice | 22.41 | 22.42 | 1 | ||
Střelice dolní | 22.44 | 22.44 | |||
Brno-Horní Heršpice | 22.51 | 22.52 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia