Os 4743 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.33 | III | |||
Skalice nad Svitavou | 6.36 | 1/2 | |||
Doubravice nad Svitavou | 6.41 | 6.42 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.45 | 6.50 | 1 | ||
Dolní Lhota | 6.53 | 6.53 | |||
Blansko město | 6.56 | 6.57 | |||
Blansko | 6.59 | 7.04 | 2 | ||
Adamov zastávka | 7.10 | 7.10 | |||
Adamov | 7.12 | 7.13 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 7.16 | 7.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.21 | 7.21 | |||
Brno-Židenice | 7.28 | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia