Os 4732 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 21.02 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.03 | II | |||
Brno-Židenice | 20.06 | 20.07 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.13 | 20.13 | |||
Babice nad Svitavou | 20.18 | 20.18 | |||
Adamov | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Adamov zastávka | 20.24 | 20.24 | |||
Blansko | 20.30 | 20.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 20.33 | 20.34 | |||
Dolní Lhota | 20.37 | 20.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.43 | 20.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.48 | 20.50 | 2 | ||
Svitávka | 20.52 | 20.53 | |||
Zboněk | 20.56 | 20.56 | |||
Letovice zastávka | 20.58 | 20.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci