Os 4705 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 6.33 | 2 | |||
Letovice | 4.59 | 2 | |||
Letovice zastávka | 5.02 | 5.02 | |||
Zboněk | 5.04 | 5.05 | |||
Svitávka | 5.07 | 5.08 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.10 | 5.11 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 5.16 | 5.16 | |||
Rájec-Jestřebí | 5.19 | 5.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 5.23 | 5.23 | |||
Blansko město | 5.26 | 5.28 | |||
Blansko | 5.29 | 5.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 5.37 | 5.38 | |||
Adamov | 5.39 | 5.40 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 5.43 | 5.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 5.48 | 5.49 | |||
Brno-Židenice | 5.55 | 5.56 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.00 | 6.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 6.15 | 6.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 6.23 | 6.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 6.27 | 6.27 | |||
Zbýšov | 6.30 | 6.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci